تاریخچه

    شرکت سرمایه‌گذاری مسکن پردیس از شرکت‌های تابعه شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن می باشد که در پنجم اردیبهشت ماه 1385 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس  و در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید. سپس در راستای اجرای سیاست‌های تعیین شده گروه، ضمن تبدیل شخصیت حقوقی شرکت به سهامی عام، اقدامات لازم جهت پذیرش و عرضه سهام شرکت در بازار سرمایه در 20 فروردین ماه 1393 تحت شماره 11244 نزد سازمان بورس اوراق بهادار ثبت و از تاریخ هفتم اردیبهشت ماه 1393 در بازار فرابورس ایران درج گردید.

 فعالیت اصلی شرکت طراحی، ارائه خدمات مشاوره‌ای و فنی مهندسی و اجرای پروژه‌های انبوه‌سازی مسکن و ساختمان می‌باشد. طراحی و ارائه خدمات مشاوره‌ای، پژوهشی، فنی و مهندسی در بخش عمران و شهرسازی اعم از ساختمان‌های مسکونی و تجاری، اداری، فرهنگی، ورزشی، خدماتی؛ تهیه زمین جهت ایجاد واحدهای ساختمانی از قبیل احداث شهر، شهرک و هر نوع ابنیه در زمینه‌های فوق الذکر، همچنین تهیه، تولید، توزیع، خرید و فروش و صادرات و واردات کلیه ماشین آلات و تجهیزات و قطعات و مصالح ساختمانی و ... از فعالیت‌های جانبی شرکت می‌باشد . با توجه به سیاست‌های شرکت و مطالعات و برنامه ریزی‌های گسترده صورت پذیرفته در سالیان اخیر، حوزه فعالیت‌های شرکت علاوه بر استان تهران، در استان‌های سمنان و مازندران و خراسان نیز توسعه یافته است.

این شرکت با گذشت بیش از یک دهه فعالیت مستمر، با رویکرد تحقیق و توسعه در روش‌های نوین ساخت و ساز همواره با توجه به نیاز رو به افزایش نسل جوان کشور به مسکن خوب و مناسب، اهتمام ویژه‌ای را در بسط و توسعه‌ی روش های صنعتی و نو آورانه‌ی  تولید مسکن مانند سازه ای بتنی، قالب تونل ، فلزی ، پیچ و مهره ، Lsf و همچنین استفاده از مصالح نوین ساخت بکار گرفته است و به موازات آن در جهت کسب رضایت مشتریان خویش، رعایت کیفیت و پایش مداوم آن براساس استانداردهای معتبر جهانی به منظور ارتقاء هر چه بیشتر سطح کیفی محصول نهایی را در لوحه‌ی عملکرد خود قرار داده است که در این راستا اخذ گواهینامه ی ISO 9001 ، تعالی سازمانی (EFQM) و مشارکت فعال در پروژ‌های تحقیقاتی و سمینارهای صنعت ساختمان و ... قابل اشاره می باشد.

الزام به رعایت کیفیت به عنوان هدف نخست و غایی شرکت در تمامی زنجیره‌ی تولید ، مستلزم وجود سیستم های نوین مدیریت اجرایی پروژه می‌باشد که در این راستا استقرار سیستم‌های برنامه‌ریزی و مدیریت ریسک و هزینه ، مدیریت کیفیت و همچنین استخراج و تحلیل گزارشات EVMS از جمله اقدامات و فعالیت‌های صورت پذیرفته در این زمینه می باشد که جاری سازی موارد فوق این شرکت را قادر به افزایش توامان سرعت و کیفیت و تولید سالانه ی 1500 واحد (4 واحد در هر روز) نموده است

 

عکس برای تاریخچه

اندیشه و ابتکار این شرکت به عنوان یکی از نخستین انبوه‌ساز ساختمانی ارائه دهنده‌ی گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان واحدها و همچنین طراحی و تحویل مجتمع‌های مسکونی با کلیه جوانب و مشاعات مربوطه از جمله محوطه‌سازی و فضای سبز دلنشین، ایجاد فضاهای ورزشی، ساختمان‌های هیئت مدیره و نگهبانی همراه با طراحی مناسب معماری داخل واحدها جملگی بیانگر تلاش و تعهد این شرکت در جهت رضایت‌مندی مشتریان و ارائه ی خدمات مطلوب می باشد.

علاوه براین ساخت چندین باب مدرسه و مسجد ، برگزاری مسابقات ورزشی ، فرهنگی به منظور پاسخ به نیاز کلیه ی ذی‌نفعان جامعه از دیگر اقداماتی است که مفتخر به انجام و تداوم آن می باشیم.

همگی موارد فوق با توجه به پتانسیل غنی نیروهای فنی و اجرایی موجود در این شرکت و همت بالای مدیران متخصص و متعهد امکان‌پذیر گردیده و رویکرد مطالعه و تحقیق در زمینه های مختلف انبوه سازی صنعتی ساختمان با اهداف مهم دیگری به منظور بهبود مصرف مصالح، حفظ محیط زیست و افزایش سرعت ساخت از جمله برنامه ریزی های مهم و راهبردی شرکت در پروژه‌های آتی می‌باشد که امید است با تکیه بر این توانمندی‌ها گام‌های استوارتری در جهت ساخت و آبادانی میهن اسلامی و سربلندی ملت شریف ایران برداریم.

 

عکس برای تاریخچه 2