تاریخچه

    شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس از شرکتهای تابعه شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن می باشد که در تاریخ 1385/02/05 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس  و در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. سپس در راستای اجرای سیاستهای تعیین شده گروه، ضمن تبدیل شخصیت حقوقی شرکت به سهامی عام، اقدامات لازم جهت پذیرش و عرضه سهام شرکت در بازار سرمایه در تاریخ 93/01/20 تحت شماره 11244 نزد سازمان بورس اوراق بهادار ثبت و از تاریخ 93/02/07 به عنوان نود و چهارمین نماد معاملاتی در بازار فرابورس ایران درج گردید.

        فعالیت اصلی شرکت طراحی، ارائه خدمات مشاوره ای و فنی مهندسی و اجرای پروژه های انبوه سازی مسکن و ساختمان می باشد. طراحی و ارائه خدمات مشاوره ای، پژوهشی، فنی و مهندسی در بخش عمران و شهرسازی اعم از ساختمانهای مسکونی و تجاری، اداری، فرهنگی، ورزشی، خدماتی؛ تهیه زمین جهت ایجاد واحدهای ساختمانی از قبیل احداث شهر، شهرک و هر نوع ابنیه در زمینه های فوق الذکر، همچنین تهیه، تولید، توزیع، خرید و فروش و صادرات و واردات کلیه ماشین آلات و تجهیزات و قطعات و مصالح ساختمانی و ... از فعالیتهای جانبی شرکت می باشد . با توجه به سیاستهای شرکت و مطالعات و برنامه ریزی های گسترده صورت پذیرفته در سالیان اخیر ، حوزه فعالیت های شرکت علاوه بر استان تهران، در استانهای سمنان و مازندران و خراسان نیز توسعه یافته است.

این شرکت با گذشت بیش از یک دهه فعالیت مستمر ، با رویکرد تحقیق و توسعه در روش های نوین ساخت و ساز همواره با توجه به نیاز رو به افزایش نسل جوان کشور به مسکن خوب و مناسب ، اهتمام ویژه ای را در بسط و توسعه ی روش های صنعتی و نو آورانه ی  تولید مسکن مانند سازه ای بتنی ، قالب تونل ، فلزی ، پیچ و مهره ، Lsf و همچنین استفاده از مصالح نوین ساخت بکار گرفته است و بموازات آن در جهت کسب رضایت مشتریان خویش ، رعایت کیفیت و پایش مداوم آن براساس استانداردهای معتبر جهانی به منظور ارتقا هر چه بیشتر سطح کیفی محصول نهایی را در لوحه ی عملکرد خود قرار داده است که در این راستا اخذ گواهینامه ی ISO 9001 ، تعالی سازمانی (EFQM) و مشارکت فعال در پروژ های تحقیقاتی و سمینارهای صنعت ساختمان و ... قابل اشاره می باشد.

الزام به رعایت کیفیت به عنوان هدف نخست و غایی شرکت در تمامی زنجیره ی تولید ، مستلزم وجود سیستم های نوین مدیریت اجرایی پروژه می باشد که در این راستا استقرار سیستم های برنامه ریزی و مدیریت ریسک و هزینه ، مدیریت کیفیت و همچنین استخراج و تحلیل گزارشات EVMS از جمله اقدامات و فعالیت های صورت پذیرفته در این زمینه می باشد که جاری سازی موارد فوق این شرکت را قادر به افزایش توامان سرعت و کیفیت و تولید سالانه ی 1500 واحد (4 واحد در هر روز) نموده است.

عکس برای تاریخچه

اندیشه و ابتکار این شرکت به عنوان یکی از نخستین انبوه ساز ساختمانی ارائه دهنده ی گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان واحدها و همچنین طراحی و تحویل مجتمع های مسکونی با کلیه جوانب و مشاعات مربوطه از جمله محوطه سازی و فضای سبز دلنشین ، ایجاد فضاهای ورزشی ، ساختمان های هیئت مدیره و نگهبانی همراه با طراحی مناسب معماری داخل واحدها جملگی بیانگر تلاش و تعهد این شرکت در جهت رضایت مندی مشتریان و ارائه ی خدمات مطلوب می باشد.

علاوه براین ساخت چندین باب مدرسه و مسجد ، برگزاری مسابقات ورزشی ، فرهنگی به منظور پاسخ به نیاز کلیه ی ذینفعان جامعه از دیگر اقداماتی است که مفتخر به انجام و تداوم آن می باشیم.

همگی موارد فوق با توجه به پتانسیل غنی نیروهای فنی و اجرایی موجود در این شرکت و همت بالای مدیران متخصص و متعهد امکان پذیر گردیده و رویکرد مطالعه و تحقیق در زمینه های مختلف انبوه سازی صنعتی ساختمان با اهداف مهم دیگری به منظور بهبود مصرف مصالح ، حفظ محیط زیست و افزایش سرعت ساخت از جمله برنامه ریزی های مهم و راهبردی شرکت در پروژه های آتی می باشد که امید است با تکیه بر این توانمندی ها گامهای استوارتری در جهت ساخت و آبادانی میهن اسلامی و سربلندی ملت شریف ایران برداریم. انشا ا...

عکس برای تاریخچه 2